OTA YHTEYTTÄ

NYT KUN OLET KUULLUT KAIKEN MEISTÄ, HALUAISIMME KUULLA JOTAIN SINUSTA. MIKÄÄN KYSYMYS TAI ASIA EI OLE LIIAN SUURI TAI PIENI – KANSAINVÄLINEN TIIMIMME ON VALMIS AUTTAMAAN.

HELSINGIN TOIMISTO

Kartta >

Komentosilta 1, Gate House, 00980 Helsinki Finland

+358 9 694 1234 / sales@ovlcontainer.com

Rami Keränen

Commercial Director

+358 40 025 9012 rami@ovlcontainer.com

Mikko Lilius

Operations Manager

+358 40 018 2810 mikko@ovlcontainer.com

Osmo Lahtinen

Managing Director

+358 40 020 8682 osmo@ovlcontainer.com

Henri Mehto

Chief Operating Officer

+358 50 413 9486 henri@ovlcontainer.com

Anton Khanabeev

Senior Software Engineer

+358 45 154 0815 anton@ovlcontainer.com

Liettuan toimisto

Kartta >

Port Area of Klaipeda Poilsio 28, Klaipeda LT-93168, Liettua

+370 663 64012 / sales@ovlcontainer.com

Rolandas Mincinauskas

Sales Director Baltic & CIS

+370 6636 4012 rolandas@ovlcontainer.com

OVL America Inc.
Chicago IL, toimisto

Kartta >

+1 (630) 373-1520 / sales@ovlcontainer.com

Vincent Codiamat

National Sales Manager

+1 (630) 373-1520 vincent@ovlcontainer.com

Shanghain toimisto

Kartta >

Room B1, 33/F, No.580, West Nanjing Road, Jing’an District, Shanghai, 200041

+86 198 2136 6673 (WeChat & WhatsApp also) / sales@ovlcontainer.com

Sijia Chen, 陈思嘉

Asia Business Director

+358 400 256 403

(WeChat & WhatsApp also)

sijia@ovlcontainer.com

Michael Xu, 徐进平

General Manager

+86 158 2104 5107

(WeChat & WhatsApp also)

michael@ovlcontainer.com

Wendy Wang, 王音

Key Account Manager

+86 198 2136 6673

(WeChat & WhatsApp also)

wendy@ovlcontainer.com

Emma Yu, 余文静

Key Account Manager

+86 152 0210 0541

(WeChat & WhatsApp also)

emma@ovlcontainer.com

Sean Zeng, 曾传恩

Operations Specialist

+86 198 2111 9885

(WeChat & WhatsApp also)

sean@ovlcontainer.com

Daisy Hu, 胡辰辰

Operations Manager

+86 198 2136 6975

(WeChat & WhatsApp also)

daisy@ovlcontainer.com

Duisburgin toimisto

Kartta >

Bliersheimer Straße 80b, 47229 Duisburg, Germany

+370 663 64012 / sales@ovlcontainer.com